Lajmi i fundit

Berisha njofton takimin e radhës me demokratët: 'Foltorja' të martën në qytetin e Kavajës!

SozinĂ« e Ed Sheeran e gjen belaja/ Nuk del dot nĂ« rrugĂ« se i ‘sulen’ fansat

SozinĂ« e Ed Sheeran e gjen belaja/ Nuk del dot nĂ« rrugĂ« se i ‘sulen’ fansat

19:39, 27/09/2021
A+ Aa A-

Një sozi e këngëtarit të famshëm Ed Sheeran thotë se ai është i detyruar të dalë i fshehur, ose mundohet të dalë natën, pasi njerëzit në rrugë e ngatërrojnë dhe i turren për ndonjë foto apo autograf.

Ty Jones, nga Manchester, thotë se e ngatërrojnë me Ed Sheeran çdo ditë, madje një fans u përplas me biçikletë kur pa sozinë duke kujtuar se kishte parë këngëtarin.

 

Sozia, qĂ« Ă«shtĂ« nĂ« tĂ« njĂ«jtĂ«n gjatĂ«si me yllin e muzikĂ«s, thotĂ« se del natĂ«n pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« shopping ose vishet me rroba tĂ« gjata dhe syze pĂ«r t’iu shmangur njerĂ«zve.

“Kam parĂ« gjithçka, qĂ« nga fansat qĂ« qajnĂ« pĂ«rpara meje e deri tek ata qĂ« janĂ« pĂ«rfshirĂ« nĂ« njĂ« aksident pasi unĂ« i kam parĂ«,” thotĂ« sozia e Sheeran.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco