Paraqitja e parë publike e Fjolla Morinës pas rifitimit të lirisë

Paraqitja e parë publike e Fjolla Morinës pas rifitimit të lirisë

18:58, 27/09/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, ka një javë që u lirua nga paraburgimi.

Gjatë kësaj kohe, këngëtarja nuk ka qenë aktive aspak në rrjetet sociale.

 

Por pritjes i erdhi fundi dhe Fjolla u rikthye me një postim të veçantë.

Ajo publikoi një fotografi me vajzën e saj, teksa e uroi për Imagefillimin e vitit të ri shkollor.

 

“Nje fillim i ri sot për ty vajza ime e vogël, uroj të jetë i mbarë rrugëtimi drejte dijes…jam shumë krenare me ty alayah.morina suksese për ty dhe gjithë fëmijët anë e kënd botës”, është shprehur Fjolla.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco