‘Xhinset e gjyshit’, trendi i fundit për këtë vjeshtë

‘Xhinset e gjyshit’, trendi i fundit për këtë vjeshtë

16:15, 26/09/2021
A+ Aa A-

Gjyshërit tanë e dinë qartë se çfarë duhet veshur. 

Në fund të fundit, tendencat e tyre të dashura po rikthehen dita ditës. 

 

Nuk mund të hysh në “Instagram”, këto ditë pa e vënë re një vajzë blogere/influencuese duke veshur xhinse e “gjyshit”.

Silueta xhinseve të gjyshit, u pa për herë të parë në një mënyrë të dukshme sezonin e kaluar, kur markat si Sandy Liang debutuan me një stil që është në thelb midis xhinseve “mami” dhe i xhinseve të gjera. 

 

Në thelb, kjo prerje xhins shpesh përmban detaje që mund të keni parë në xhinse të gjyshit tuaj, si një dorezë marangozi.

Për t’ju treguar se çfarë duam të themi, Cosmopolitan grumbulloi një gamë të vajzave të modës, të veshur me trendin e fuqishëm xhins që do të shihni kudo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco