Kjo është dhurata e ditëlindjes që Genta Ismaili i bëri të fejuarit milioner 

Kjo është dhurata e ditëlindjes që Genta Ismaili i bëri të fejuarit milioner 

12:13, 26/09/2021
A+ Aa A-

Siç dihet, këngëtarja kosovare Genta Ismaili po jeton në Turqi, pranë njeriut të saj të zemres. 

Vitet e fundit, ajo është lidhur me një biznesmen turk, i cili sipas mediave është mjaft i pasur. 

 

Është mëse e qartë që Genta po jeton jetën e saj dhe nuk i mungon asgjë, madje e ka lënë anash edhe muzikën. 

Sot, i fejuari i Gentes feston ditëlindjen dhe këngëtarja i ka dhuruar atij një tufë me lule. 
Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco