Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush këngëtarja sot?

Greta Koçi feston ditëlindjen! E gjeni dot sa vjeç mbush këngëtarja sot?

10:58, 26/09/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen.

Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël.

 

Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 30 vjeç.

Ajo ka publikuar një foto në “Facebook” duke shkruar:

 

“Sot kam ditelindjen

#birthday #happy #30”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco