Jemi mësuar ta shohim flokëkuqe, Rina Balaj ndryshon pamje?

Jemi mësuar ta shohim flokëkuqe, Rina Balaj ndryshon pamje?

10:16, 26/09/2021
A+ Aa A-

Rina Balaj e cila po shijon aktualisht suksesin e këngës së fundit “Addiction”, ka befasuar fansat e saj me një ndryshim drastik në dukje.

Jemi mësuar ta shohim si flokëkuqe, por Rina është kthyer tërësisht bionde.

Image

Rina ndau me fansat në llogarinë e “Instagramit” disa fotografi duke treguar ndryshimin e madh në pamje.

“Më hidh në ujq dhe unë do të kthehem duke udhëhequr tufën”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e imazheve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco