Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes sĂ« dashurisĂ«

Çifti i njohur i showbiz-it i jep fund lidhjes sĂ« dashurisĂ«

09:12, 25/09/2021
A+ Aa A-

Pas një viti lidhje, Tom Cruise dhe partnerja e tij, Hayley Atwell i kanë dhënë fund romancës së tyre.

E gjitha nisi gjatĂ« xhirimeve tĂ« filmit “Mission Impossible” dhe ata u panĂ« shpeshherĂ« bashkĂ« edhe pse nuk e konfirmuan asnjĂ«herĂ« publikisht se ishin bashkĂ«.

Muajt e fundit gjërat mes tyre ishin bërë më serioze, por mediat e huaja kanë raportuar se ata kanë vendosur të jenë thjesht miq.

Ylli 59-vjeçar i Hollywood-it dhe aktorja 39-vjeçare, besohet se i kanĂ« dhĂ«nĂ« fund lidhjes sĂ« tyre gjatĂ« xhirimeve tĂ« pjesĂ«s sĂ« fundit tĂ« filmit “Mission Impossible".

“Ka qenĂ« njĂ« periudhĂ« shumĂ« intensive e xhirimeve sĂ« bashku. Ata shkuan mirĂ« por por kanĂ« vendosur tĂ« jenĂ« thjesht miq.”, tha njĂ« burim.

Sjellim në vëmendje se marrëdhënia me Hayley-n ka qenë më e gjata për Tom që nga ndarja nga ish-gruaja, Katie Holmes në 2012.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco