Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë, ngacmon imagjinatën e ndjekësve

Arta Nitaj pozon e zhveshur në vaskë, ngacmon imagjinatën e ndjekësve

09:20, 23/09/2021
A+ Aa A-

Aktorja kosovare, Arta Nitaj, konfirmoi së fundmi se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj.

Ajo ka realizuar një tjetër tatuazh në këmbën e saj të majtë, teksa nuk e ka zbuluar domethënien e tij për fansat.

Image

Modelja dhe ish-aktorja e “O Sa Mirë” vazhdon të jetë shumë e përfolur për imazhet atraktive që ndan me fansat në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja me prejardhje nga Peja publikoi për ndjekësit e saj një tjetër fotografi me përmbajtje provokuese në “InstaStory”.

Image

Ajo ka pozuar e zhveshur në një vaskë në banjë, teksa nuk ka bërë të ditur nëse imazhi në fjalë është thjeshtë fotografi rastësore apo është shkëputur nga xhirimet e një projekti të ri.

Arta ndërkohë kishte premtuar se do të niste një program të ri televiziv këtë vit në “RTV Dukagjini”, por një gjë e tillë nuk ndodhi.

 

Ajo mbahet mend si aktore në serialin “O Sa Mirë”, por edhe si protagoniste në klipe të ndryshme të disa prej emrave të njohur të muzikës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco