Jo më të shtunave, ja ditët kur do të transmetohet 'Big Brother VIP'

Jo më të shtunave, ja ditët kur do të transmetohet 'Big Brother VIP'

08:54, 23/09/2021
A+ Aa A-

Dikur "Big Brother" transmetohej vetëm të shtunave, por këtë edicion ditët e transmetimit kanë ndryshuar.

Përmes një bisede që zhvilloi me fansat, Arbana zbuloi se "Big Brother VIP" do të transmetohet të martë dhe të premte.

Ndërkohë e shtuna tani e tutje i përket "Përputhen Prime".

Arbana zbuloi gjithashtu se këtë vit pret që BB të ketë akoma më shumë shikueshmëri se vitet e kaluara.

Sa i përket personazheve të famshëm, ata do zbulohen natën e parë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco