Xhusepe i 'Përputhen': Ja pse s*ksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç

Xhusepe i 'Përputhen': Ja pse s*ksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç

08:37, 23/09/2021
A+ Aa A-

Xhusepe, ish-konkurrenti i "Përputhen +40" ishte i ftuar  në "Shqipëria live", ku po diskutohej mbi jetën seksuale.

Sipas Xhusepes seksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç dhe ka arsye pse.

"Pas moshës 50 vjeç kisha më shumë dëshirë seksuale sepse i kisha punët në vijë. Seksi nuk do të kesh probleme në tru. Pas moshës 50 vjeç isha më i qetë, kisha rregulluar jetën time", tha Xhusepe.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco