Lajmi i fundit

Rriten shifrat e Covid, 12 vdekje dhe 616 raste të reja

'Injorante, debile'/ 'Plas' keq në Përputhen mes Adës dhe Mikelës

'Injorante, debile'/ 'Plas' keq në Përputhen mes Adës dhe Mikelës

21:06, 21/09/2021
A+ Aa A-

Sot në Përputhen u transmetua takimi i Brunës dhe Adës.

Menjëherë pas pamjeve nga takimi zhvillua një debat i fortë mes Mikelës dhe Adës ku shkak duket se u bë xhelozia për Brunon.

Ishte Mikela ajo që përdori termin injorante dhe debile kundrejt Adës.

Situata agravoi aq shumë saqë u desh ndërhyrja e djemve në studio për të qetësuar 'gjakrat.'

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco