Lajmi i fundit

SYRI TV LIVE/ 'Foltorja', Sali Berisha takim me demokratët në Dibër

Fustanet me një shpatull zbuluar do të jenë kryefjala e pranverës 2022

Fustanet me një shpatull zbuluar do të jenë kryefjala e pranverës 2022

18:24, 21/09/2021
A+ Aa A-

Duke gjykuar nga Java e Modës në New York që përfundoi disa ditë më parë, veshjet me njërën shpatull të eskpozuar do të jenë një goditje e pranverës - verës 2022.

Neve na pëlqen të veshim veshje asimetrike gjatë motit më të ngrohtë sepse ato duken interesante dhe janë të përshtatshme për të gjitha rastet, por, natyrisht, ju gjithashtu mund t'i vishni ato tani gjatë periudhës së tranzicionit. 

Ne mund t'i shihnim në fotografi nga Java e Modës në Nju Jork, dhe shumë ndikues e pëlqyen këtë trend të ardhshëm.

Dizajni i prerë i fustanit bardhë e zi i PatBo është një zgjedhje e shkëlqyer për një mbrëmje jashtë, por edhe një variant më formal, siç është një martesë. 

Topat dhe fundet me të njëjtat ngjyra do të vazhdojnë të vishen vitin e ardhshëm, dhe projektuesi Victor Glemaud njofton me krijimet e tij se shpatulla e zbuluara do të jetë shumë te popullarizuara.

LaQuan Smith prezantoi një fustan joshës dantelle, dhe nuk ka dyshim se do të vishet nga zonjat më të famshme në Hollywood. 

Stilistja Ulla Johnson ka treguar se ky stil mund të vishet në një edicion më casual. 

Në shfaqjen e modës të Moschin, modelja Gigi Hadid veshi një fustan të qëndisur me kafshë të vizatuar nga Jeremy Scott.

 Fustani me triko MONSE është ideal për ditët më të ftohta.

Këtu janë disa ide për t'ju ndihmuar të vazhdoni me këtë trend.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco