Lajmi i fundit

SYRI TV LIVE/ 'Foltorja', Sali Berisha takim me demokratët në Dibër

Morena Taraku më 'e nxehtë' se kurrë në fotot e fundit

Morena Taraku më 'e nxehtë' se kurrë në fotot e fundit

16:46, 21/09/2021
A+ Aa A-

Morena Taraku është një prej personazheve publike që komentohet vazhdimisht, e sidomos për paraqitjet e saj provokues, linjat trupore dhe stilin e veshjes.

Edhe këtë herë, bukuroshja nga Peja nuk ka kaluar pa marr vëmendje me një imazh të postuar për mbi një milion fansat e saj në Instagram.

Këngëtarja dhe modelja erdhi atraktive e veshur me një fustan të shkurtër ngjyrë bezhë të kombinuara me taka të larta me po të njëjtën ngjyrë.

Morena theksoj këmbët dhe tatuazhet e veçanta që ka në trup, ndërsa dukej në formë të mrekullueshme.

28-vjeçarja është mjaft e përkushtuar ndaj formave fizike, këtë e dëshmon me postime të shumta nga palestra.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco