Dua Lipa njofton fansat lidhur me datat e turneut të ri muzikor

Dua Lipa njofton fansat lidhur me datat e turneut të ri muzikor

09:47, 21/09/2021
A+ Aa A-

Me përmirësimin e situatës me pandeminë Covid-19, më në fund duket se tashmë bota do t’i rikthehet normalitetit.

Edhe këngëtarët shqiptarë dhe të huaj kanë njoftuar se tashmë po përgatiten për fillimin e tuneut botëror.

Dua Lipa ka njoftuar të gjithë fansat e saj se ishet e detyruar të anulonte koncertet për shakak të pandemisë, ndërsa tashmë ka njoftuar të gjitha datat e turneut.

Pasi njoftoi për koncertet në Amerikë, Dua tashmë ka zbuluar datat e koncerteve në Australi dhe Zelandën e Re.

“Po ndodh Australi dhe Zelandë e Re. Po e sjell turneun “Future Nostalgia” në nëntor 2022. Jam shumë e entuziazmuar që të ju shoh juve. Biletat në shitje të enjten në orën 14:00 sipas kohës lokale”, ka njoftuar Dua.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco