Lajmi i fundit

Berisha njofton takimin e radhës me demokratët: 'Foltorja' të martën në qytetin e Kavajës!

Ndahet Fero dhe Arbenita?

Ndahet Fero dhe Arbenita?

17:35, 20/09/2021
A+ Aa A-

Në muajin prill, Fero dhe Arbenita, u bënë prindër për herë të parë. Ata u bekuan me një vajzë, të cilës i vendosën emrin Nina.

Duket sikur çifti ishte konsoliduar, por Instagrami thote ndryshe. Arbenita dhe Fero nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Në fakt, ende s’e dimë ç’ka ndodhur dhe çfarë e shtyu çiftin të bënte këtë veprim.

Me siguri ka qenë sërish një krizë momentale e çiftit, si ato para lindjes së bebushes.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco