Këngëtarja shqiptare operon të pasmet, nuk guxon të ulet 5 javë

Këngëtarja shqiptare operon të pasmet, nuk guxon të ulet 5 javë

17:38, 19/09/2021
A+ Aa A-

Lindita Halimi ka treguar se ka bërë një ndërhyrje në trupin e saj.

Ajo ka zbuluar se ka operuar të pasmet e saj dhe u dha mundësinë edhe fansave të pyesin rreth operimit.

Image
Në mesin e pyetjeve ishte se a mundet të ulet me të pasme, e ajo zbuloi se për 5 javë të plota nuk është e lejuar.

Më pas ajo tregoi se vetëm pas 4 ditësh mund të ulet por vetëm në intervale të shkurtra kohore, 5 deri në 15 minuta.

Image

Lindita ka zbuluar se për katër javë ka shtuar 12 kilogramë me rekomandim të mjekëve sepse nuk ka pasur dhjam të mjaftueshëm për ta zhvendosur në fundshpinë.

Operacioni që është ndër më të rrezikshmit në kirurgjinë estetike ka zgjatur rreth dy orë e gjysmë teksa gjatë tij, Linda ka qenë në narkozë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

bledi19/09/2021 18:39

shnet e me byth te forta oj Linda. Shyqyr qe na lajmerova se spo dhitej ka sikleto

Shto koment

Denonco