Me të pasmet në sfond, modelja ‘tërbon’ fansat

Me të pasmet në sfond, modelja ‘tërbon’ fansat

16:58, 19/09/2021
A+ Aa A-

Trejsi Sejdini është një nga modelet shqiptare më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here ndan me ndjekësit imazhe shumë “hot”.

Image

Ish-missi, ka publikuar së fundmi disa poza ku shfaqet me një palë bikini që i tregojnë më shumë seç duhet.

Si gjithmonë ajo duket shumë seksi dhe provokuese.

Image

Pëlqimet dhe komentet në pozat në fjalë kanë vërshuar menjëherë. Ndjekësit e shumtë i shkruajnë se është "shumë hot dhe flakë".

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco