FOTO/ Rita Ora mbulon dhëmbët me ar dhe gurë të çmuar për ‘MTV VMA’

FOTO/ Rita Ora mbulon dhëmbët me ar dhe gurë të çmuar për ‘MTV VMA’

15:41, 19/09/2021
A+ Aa A-

Rita e çoi termin “bizhuteritë e kurorës” në një nivel tjetër kur i mbuloi dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar.

Këngëtarja eci në tapetin e kuq me një fustan të zi.

Image

Ora kishte vendosur një shkronjë “R” në dhëmbin e saj të përparmë, një rrufe të verdhë dhe një rubin të rrethuar nga diamante të krijuar nga kompania e Nju Jorkut, Gabby Elan Jewelry.

Duke i postuar ato në “Instagramin” e saj, ajo tha: “Unë dua” para se të tregonte xixëllonjat.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco