Arbenita Ismajli 'tërbon' fansat me fotot e fundit

Arbenita Ismajli 'tërbon' fansat me fotot e fundit

14:51, 19/09/2021
A+ Aa A-

Është ndër modelet shqiptare më të komentuara dhe kjo fal linjave të saj joshëse trupore.

Dhe Arbenita Ismajli nuk lë hapësirë që të largohet vëmendja nga ajo duke sjell vazhdimisht fotosesionen të ndryshme, me veshje dhe stile po ashtu të ndryshme.

Modelja e njohur një të tillë e ka realizuar edhe së fundi, teksa shfaqet pothuajse natyrale me grim të lehtë në fytyrë, e veshur në një bluzë të zezë që në fokus vuri gjoksin e saj, kombinimin e përfundoi me një palë pantallona po ashtu të zi dhe atlete.

Ismajli mahniti edhe një herë më pamje e saj tërheqëse dhe format atraktive, të cilat ka arritur t’i rikthej menjëherë pas lindjes së vajzës.

Arbenita është e martuar me reperin, Fero, dyshja u bën prindër për herë të parë para disa muajve.

Të dy po vazhdojnë të punojnë në karrierat përkatëses, ndërsa nuk e lënë anash as përkushtimin ndaj familjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco