Çfarë po përgatisin Adelina Ismaili dhe Elita 5?

Çfarë po përgatisin Adelina Ismaili dhe Elita 5?

12:39, 18/09/2021
A+ Aa A-

Diva e muzikës, Adelina Ismaili është takuar me grupin legjendar Elita 5.

Nuk dihet arsyeja, por fansat kanë nisur aludimet se mes tyre mund të  vijë shumë shpejt një bashkëpunim.

Ndërkohë, foton e publikoi vetë Adelina krahas së cilës ka shkruar: “Elita 5… Legends…”.

Kujtojmë që kënga e tyre “Sajzezo” dëgjohet ende në ditët e sotme, edhe pse ka 25 vite në tregun muzikor.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco