Lajmi i fundit

Vrasja dhe grabitja e biznesmenëve, Presidenti ngre alarmin: Policia, Shërbimi Informativ...

Nënë për herë të parë, Orinda Huta tregon pa komplekse trupin e saj pas lindjes

Nënë për herë të parë, Orinda Huta tregon pa komplekse trupin e saj pas lindjes

08:40, 18/09/2021
A+ Aa A-

Regjisori Turjan Hyska dhe moderatorja Orinda Huta  u bënë prindër për herë të pare në muajin korrik të këtij viti.

Image

Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosën emrin Atara, që do të thotë kurorë dhe e bekuar.

Pas lindjes së saj, Orinda është treguar shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një video pa komplekse në rrjete sociale, ku tregon se ende i ka mbetur pak bark.

“Akoma aty është barku”, shprehet Orinda në video.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco