Njihuni me djalin nga Turqia, por me theks vlonjat, që çmendi vajzat e ‘Përputhen’

Njihuni me djalin nga Turqia, por me theks vlonjat, që çmendi vajzat e ‘Përputhen’

08:06, 18/09/2021
A+ Aa A-

Në puntatën e djeshme të “Përputhen” erdhi 24-vjeçari turk, Melik Balicki, kandidat për t’u bërë pjesë e programit.

Ai ka ardhur në Shqipëri që në moshën 4-vjeçare dhe jeton prej vitesh në Vlorë, ku punon si stomatolog. Fatin e tij e ka në dorë publiku, i cili javën që vjen do të vendosë nëse 24-vjeçari do t’i bashkohet apo jo programit.

Ndërkohë, vajzat konkurrente e votuan menjëherë me “Po”, duke thënë se do iu pëlqente njohja me një të huaj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco