‘Bën kot sikur do burrë, është e lidhur! Ikën çdo muaj në Turqi’, gazetari nxjerr blof konkurrenten e ‘Përputhen’

‘Bën kot sikur do burrë, është e lidhur! Ikën çdo muaj në Turqi’, gazetari nxjerr blof konkurrenten e ‘Përputhen’

20:39, 16/09/2021
A+ Aa A-

Jo rrallëherë, konkurrentet e “Përputhen” janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës.

Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.

Image

“Kjo femer jeton ktu n’Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e b*thët. E njof këtë pa u fut n’përputhen”.

Kjo deklaratë vjen nga gazetari Andri Vrapi, teksa tani pritet reagimi i Adës.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco