Arrestohet fansi i Ariana Grandes/ E priste jashtë shtëpisë me thikë në dorë

Arrestohet fansi i Ariana Grandes/ E priste jashtë shtëpisë me thikë në dorë

11:22, 16/09/2021
A+ Aa A-

Një djalë që mbante një thikë me vete u arrestua jashtë shtëpisë së Ariana Grande-s në Hollywood Hills javën e kaluar.

Në raportin e publikuar nga mediat, thuhet se i riu kërkoi me ngulm të takonte këngëtaren.

Sipas “TMZ”, 23-vjeçari Aaron Brown, dyshohet se nxori njĂ« thikĂ« kur u largua nga sigurimi jashtĂ« shtĂ«pisĂ« sĂ« Grandes rreth orĂ«s dy tĂ« mĂ«ngjesit tĂ« sĂ« premtes.

Ishte e paqartĂ« nĂ«se 28-vjeçarja ishte nĂ« shtĂ«pi nĂ« atĂ« kohĂ«. Autorit iu dha njĂ« urdhĂ«r ndalimi i pĂ«rkohshĂ«m qĂ« nuk e lejon t’i afrohet kĂ«ngĂ«tares.

Një gjyqtar do të përcaktojë në një seancë të ardhshme nëse urdhri do të zgjatet.

Majin e kaluar Grandes dhe nënës Joan dhanë një urdhër ndalimi pesëvjeçar kundër një përndjekësi të quajtur Fidel Henriquez.

Policia e arrestoi pasi ai dëshironte të kalonte sigurimin për të lënë një shënim dashurie në derën e këngëtares.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco