Mozzik aksidentohet në Brezovicë, ja gjendja e tij

Mozzik aksidentohet në Brezovicë, ja gjendja e tij

12:26, 14/09/2021
A+ Aa A-

Mozzik po qëndron në Brezovicë me miqtë e tij për disa ditë pushimi.

E si gjithnjë, kur disa djem bëhen bashkë aventurat e rrezikshme janë të sigurta.

Reperi dhe miku i tij publikuan një video në një motorr teksa po endeshin në natyrën e bukur të Brezovicës.

Mirëpo gjatë rrugës ka ndodhur një incident. Motori të cilin po ngiste reperi dhe miku i tij është aksidentuar.

Të dy nuk kanë marrë asnjë lëndim.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco