Jemi mësuar ta shohim thuajse të zhveshur, Kim Kardashian habit dhe 'mërzit' fansat në daljen e fundit

Jemi mësuar ta shohim thuajse të zhveshur, Kim Kardashian habit dhe 'mërzit' fansat në daljen e fundit

11:54, 14/09/2021
A+ Aa A-

Kim Kardashian shkoi në Met Gala në 2021 plot stil, por ajo i çuditi fansat e saj me zgjedhjen e veshjes.

Kardashian është e njohur për publikimet e saj magjepsëse të modës, dhe këtë vit ajo mbërriti në Met Gala me Balenciaga që mbuloi  trupin e saj, si dhe kokën.

Ylli i shfaqjes "Keeping up with the Kardashians" mbante një kostum m me mëngë të gjata të veshur nën një fustan. 

Ajo i plotësoi rrobat e zeza  me çizme, doreza dhe një maskë që mbulonte fytyrën dhe kokën e saj.

Edhe pse shumë menduan se ajo mbërriti në tapetin e kuq me ish-burrin e saj Kanye West, ajo eci krah me Demna Gvasali, drejtoreshën krijuese të Balenciaga, e cila zgjodhi po ashtu rroba të zeza.

Edhe pse Kanye nuk ishte në ngjarje, prania e tij u ndje pikërisht sepse ai e prezantoi Kim me Demn dhe ishte kyç në marrëdhënien e sapoformuar mes saj dhe Balenciaga.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco