Megan Fox me një fustan të tejdukshëm më s*ksi se kurrë në MTV Awards

Megan Fox me një fustan të tejdukshëm më s*ksi se kurrë në MTV Awards

09:43, 14/09/2021
A+ Aa A-

egan Fox nuk pushon së surprizuari publikun me zgjedhjet e saj të modës.

 Pasi vodhi dritat në revistën Moschino, ajo erdhi në MTV MMA Awards me një fustan të tejdukshëm.

Megjithëse Megan nuk është e huaj për të veshur kombinime të tejdukshme, dhe ne shpesh shohim yje të tjerë të veshur me fustane të tejdukshëm në qilimat e kuq, por ajo që bëri Fox sigurisht që ka lënë në hije shumë.

Veshjet transparente shpesh errësojnë pjesët pubike të trupit dhe mbajnë iluzionin me të brendshme të padukshme dhe qepje të paqarta, por veshja e aktores popullore është krejtësisht e ndryshme. 

Veshja në vetvete kishte gjërat e zakonshme që errësojnë zonën pubike, por në anën e pasme, të brendshmet e saj tërhoqën vëmendjen e shumë njerëzve.

Fox mbërriti me të dashurin e saj, Machine Gun Kelly, i cili zëvendësoi gjuhën e zezë dhe thonjtë e gjatë të grimcës në fytyrën e tij që dukeshin si perla të aplikuara përgjatë nofullës dhe njërës anë të hundës. 

Në duar kishte një grup unazash që dukeshin si majat e gishtërinjve metalikë pranë një kostum të kuq me shkëlqim me perla.

Të dy u dashuruan gjatë xhirimeve të "Midnight in the Switchgrass". 

Menjëherë pas kësaj, Megan paraqiti kërkesën për divorc nga aktori Brian Austin Green, me të cilin ka tre fëmijë, dhe ajo një herë u tha mediave se do të donte të martohej me Kelly.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco