Ben Affleck dhe Jennifer Lopez i vunë flakën tapetit të kuq në Met Gala me një puthje të zjarrtë

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez i vunë flakën tapetit të kuq në Met Gala me një puthje të zjarrtë

09:19, 14/09/2021
A+ Aa A-

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez u shfaqën së bashku në tapetin e kuq të Met Gale në 2021 dhe përsëri tërhoqën shumë vëmendje.

Affleck ishte veshur me një smoking dhe me sa duket vendosi të mos ndiqte edicionin e modës Ralph Lauren të Lopez të frymëzuar nga Perëndimi i egër. Në përputhje me udhëzimet e ngjarjes, çifti erdhi me maska ​​në fytyrë, ata ndaluan për të pozuar dhe ata shënuan gjithçka me një puthje përmes maskave.

Lopez mori një ftesë në Met Gala të këtij viti, ku ajo ishte një mysafire e rregullt që nga paraqitja e saj e parë në 2004.

Çifti mbërriti në Nju Jork pas daljes së tyre të parë zyrtare publike në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit Venezia.

Affleck dhe Lopez u bënë përsëri një çift në fillim të këtij viti pas ndarjes së Lopez dhe Alex Rodriguez. Që atëherë, ata kanë qenë pothuajse të pandashëm, kanë qenë me pushime romantike në Itali dhe shpesh shkojnë në udhëtime familjare dhe ahengje me temë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco