Asnjë nuk të donte në ‘Përputhen’, Sindi i kthehet ndjekësit

Asnjë nuk të donte në ‘Përputhen’, Sindi i kthehet ndjekësit

20:04, 05/08/2021
A+ Aa A-

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjete sociale.

Këta të fundit i kanë bërë pyetje të ndryshme por dhe i i kanë shprehur hapur mendimet e tyre.

 Sipas dikujt, Sindi është shumë mistrece e për këtë arsye askush nuk e donte në “Përputhen”.

“Je shumë mistrece dije këtë gjë, ta vësh re. Asnjë nuk të donte te “Përputhen” se ”se ishe femër mistrece”, i ka shkruar ndjekësi.

“A ke parë ndonjë tjetër që të këtë mbajtur shoqëri me 70% të personave në “Përputhen” përveç meje? Aty shihet respekti dhe dashuria”, ka replikuar Sindi.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco