Eni Koçi reagon për ardhjen e Goran Bregovic në Korçë: Sa turp...

Eni Koçi reagon për ardhjen e Goran Bregovic në Korçë: Sa turp...

19:48, 05/08/2021
A+ Aa A-

Lajmi për pjesëmarrjen e tij ka shkaktuar debate të forta dhe reagime nga artistë kosovarë dhe shqiptarë.

Njëra ndër ta është edhe këngëtarja Eni Koçi e cila ka shprehur pakënaqësinë e saj.

Përmes një shkrimi në Storyn e saj në Instagram, ajo ka shkruar se kjo gjë nuk mund të arsyetohet dhe duhet të anulohet ky koncert pa menduar dy herë.

Ndër të tjera, Eni Koçi shkruan se është turp nga autoritetet përkatëse në Korçë ta lejojnë të ndodh kjo gjë.

Kujtojmë se, krahas këngëtares një reagim e ka bërë edhe bashkëshorti i saj, Genc Prelvukaj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Skendua05/08/2021 20:26

Shqiptaret e dulles pa identitet, kosovaret e kane treguar veten kurdohere

Shto koment

Denonco