FOTO/ Lei Kraja ngjan me Georgina Rodriguez...?

FOTO/ Lei Kraja ngjan me Georgina Rodriguez...?

16:36, 05/08/2021
A+ Aa A-

Lei Kraja zbuloi mbrëmë se çdo ditë merr mesazhe pafund ku ndjekësit i vënë në pah ngjashmërinë e madhe që ka me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Nisur nga kjo, moderatorja e sportit vendosi të publikojë në Instastory një foto të Georgina-s, krahas së cilës zhvilloi një sondazh.

“Ju betohem që marr mesazhe të përditshme për ngjashmërinë që kam me Georgina Rodriguez. Nuk mendoj se ngjajmë aq shumë. A ngjajmë? Po apo jo?”, shkroi zeshkanja seksi krahas imazhit.

Image

Shumica e fansave të saj janë të bindur se ngjajnë e për më tepër e kanë cilësuar Georgina-n si sozinë e Krajës.

Lei mundohet të jetë shumë aktive në rrjete sociale, ku përveç fotove dhe videove që poston, zhvillon edhe biseda vrituale me ndjekësit.

Ajo zgjedh t’i përgjigjet të gjitha pyetjeve të tyre për t’u shuar kuriozitetin rreth jetës personale dhe profesionale që bën.

ImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco