Fatjoni në lidhje dashurie?! Ja si qëndron e vërteta

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ja si qëndron e vërteta

15:11, 05/08/2021
A+ Aa A-

 Fatjon Kuqari ishte nga konkurrentët më të përfolur brenda “Për’puthen” si një nga më të preferuarit e vajzave dhe djaloshi që realizoi shumë takime.

Megjithatë, edhe pas daljes nga program ai vazhdon ende që të jetë tepër i përfolur sa i përket jetës së tij personale.

Por, si rrallë-herë ish-konkurenti së fundmi ka zbuluar diçka që fansave ju ka interesuar shumë.

Në një bisedë me ndjekësit ai është pyetur për këtë temë dhe si duket qenka pyetja më e shpeshtë.

"A je i lidhur”-e pyet një nga ndjekësit.

“Jo nuk jam i lidhur”-shkruan Fatjoni në një postim në Instasory.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco