Trendi i fundit që po e shohim te aktoret turke që ndoshta se keni vërejtur

Trendi i fundit që po e shohim te aktoret turke që ndoshta se keni vërejtur

20:53, 02/08/2021
A+ Aa A-

Aktoret shpesh kanë qenë cak inspirimi për shumë stile në sezone të ndryshme.

E, duke qenë se aktoret turke janë në kulm të vëmendjen në gjithë botën, padyshim që çdo ndryshim që ato sjellin, bëhet edhe nga fanset e tyre, shkruan Syri Kosova.

Ajo se çka po vërehet për këtë verë, janë qaforet.

Por, aktoret turke, nuk po e vendosin vetëm nga një qafore, por, 2,3 apo më shumë.

Në serialet verore që kanë nisur, te ‘Ada Masali’, ‘Ask mantik intikam’, ‘Kazara Ask’ dhe ‘Cam Tavanlar’, vërehet se aktoret kryesore thuajse në secilin episod, qafën e mbushin me qafore të ndryshme.

Ja disa pre tyre:

ImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco