Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth ribashkohen në xhirime

Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth ribashkohen në xhirime

20:20, 02/08/2021
A+ Aa A-

Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth, të veshur me karakter si Carrie dhe Mr. Big, u panë duke filmuar .

Të veshur me personazhe si Carrie Bradshaw dhe Mr. Big, Sarah Jessica Parker dhe Chris Noth u vunë re teksa po bënin prova për "And Just Like That ..." në New York City të hënën në mëngjes.

Pavarësisht se ishin veshur me ansamble luksoze tipike për "Sex and the City", Parker, 56 vjeç dhe Noth, 66 vjeç, nuk dukeshin shumë të emocionuar me njëri -tjetrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco