'Jennifer nuk ishte gjë në shtrat', Alex Rodriguez nxjerr bllof ish partneren

'Jennifer nuk ishte gjë në shtrat', Alex Rodriguez nxjerr bllof ish partneren

19:53, 02/08/2021
A+ Aa A-

Së  fundmi Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren Jennifer Lopez.

Burime të  afërta me Alex kanë  treguar se ai po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat.

Sipas tyre, Rodriguez ka rrëfyer se ish cifti hiqej si i dashuruar para kamerave,ndërsa në shtëpi flinin në dhoma të ndara.

“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”, u shprehën burimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco