Oriola Marashi 'çmend' rrjetin me pozat topless

Oriola Marashi 'çmend' rrjetin me pozat topless

19:34, 02/08/2021
A+ Aa A-

Oriola Marashi ka pozuar “topless” në imazhet e fundit që ka publikuar në llogarinë e saj ën Instagram, duke i lënë të gjithë ndjekësit e saj pa fjalë me linjat trupore seksi.

Me ardhjen e verës, supermodelja ka realizuar sete të ndryshme fotografike me bikini, teksa pozon buzë detit apo pishinës.

Mbrëmjen e djeshme, zeshkanja seksi ka publikuar disa foto të reja, në të cilat shihet se ka veshur bikini vetëm në pjesën e poshtme.

Oriola tregoi barkun e sheshtë e të tonifikuar, teksa gjoksin bombastic e mbuloi herë me duar, e herë me një kapele.

Ajo vuri në pah edhe të pasmet e formësuara e pa celulit, të cilat çdo vajzë do t’i kishte zili.

Më e mira nuk ka ardhur ende”, ishte mbishkrimi që ajo përdori për fotot seksi.

Marashi i kishte lënë flokët e drejtë të lëshuar dhe kishte bërë grim, që t’i jepte më shumë shkëlqim fytyrës së saj.

Para disa muajsh u bë e ditur se mes Oriolës dhe Eros Grezdës kishte një krisje e më pas dyshja nuk e ndiqte më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Ata fshinë edhe fotot që kishin realizuar bashkë, përfshirë edhe ato të fejesës së bërë në vitin 2020.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco