Bora Zemani zbulon si do ta quajë vajzën e saj

Bora Zemani zbulon si do ta quajë vajzën e saj

18:22, 02/08/2021
A+ Aa A-

 Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bora Zemani është nënë e një djali të quajtur Arbor dhe nëse një ditë do të bëhet nënë për herë të d të emrin e ka tashmë të gjetur

Bora ka publikuar në Instastory një video nga filmi “Lion’s King”, duke zbuluar se i pëlqen shumë emri i heroinës luaneshë, Nala.

"Nëse një ditë do të kem një vajzë, ajo do ta këtë emrin Nala”, ka shkruar Bora krahas videos.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco