Çfarë i bëri bashkë këtë herë Ronela Hajati dhe Young Zerkën pas disa vitesh ndarje?

Çfarë i bëri bashkë këtë herë Ronela Hajati dhe Young Zerkën pas disa vitesh ndarje?

10:43, 02/08/2021
A+ Aa A-

 Ronela Hajati për disa vite ishte në një lidhje Young Zerkën, edhe pse kurrë nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre.

Megjithatë, dedikimet që ata bënin për njëri-tjetrin në intervista dhe afrimiteti që shfaqnin tregonte shumë edhe pse  pas shumë vitesh papritur marrëdhënia e tyre mori fund dhe tashmë ata ndjekin rrugë të ndara.

Por, mesa duket një konccert i zhvilluar ditët e djeshme në një nga clubet e natës në Prishtinë e bëri sërish bashkë dyshen.

Ronela bëri repost një postim ku lajmërohej mbrëmja dhe shiheshin bashkë me Zerkën, por në postimet nga performancat nuk e ka publikuar askund.

 Nga ana tjetër, këngëtari paralajmëroi me një foto ku shihet vetëm ai dhe nuk përmend që do të jetë edhe Ronela.

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco