Shkurte Gashi publikon për herë të parë foto nga shtatzënia

Shkurte Gashi publikon për herë të parë foto nga shtatzënia

10:20, 02/08/2021
A+ Aa A-

Shkurte Gashi u bë nënë për herë të parë para disa kohësh dhe kishte vendosur ë pritjen e ëmbël të mos e bëntë publike për faktin se ajo përkoi me nisjen e pandemisë.

Mirëpo, tashmë që Mali është rritur pak Shkurte më në fund ka vendosr që të suprizojë të gjithë n djekësit në Instagram me publikimin e fotove me barkun e rrumbullakosur.

Si Shkurte, ashtu edhe Alberti shihen të veshur me të zeza në fotot e publikuara. Shkurte mban të veshur një fustan të ngushtë që i tregon qartë barkune  madh të rrumbullakosur.

“Periudha jonë e bukur”, ishte mbishkrimi që artistja zgjodhi për këto imazhe që janë kthyer tashmë në kujtimin e saj më të bukur.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Berti05/08/2021 21:29

Pill sa te mundesh se nuk na zuri meraku

Shto koment

Denonco