Çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur, dyshimë për probleme me shëndetin mendor

Çfarë po ndodh me këngëtaren e njohur, dyshimë për probleme me shëndetin mendor

09:32, 02/08/2021
A+ Aa A-

Britney Spears nuk po ndalet me postimet topless në rrjetin e saj social “Instagram” dhe për këtë arsye fansat e saj kanë nisur që të shqetësohen.

Në këtë mënyrë, këngëtarja ka nxitur dyshimet në lidhje me shëndetit e saj mendor dhe gjendjen shpirtërore.

Deri më tani disa nga fansat e tij i quajtën poza e saj si formë e shprehjës së lirisë, ndëra disa të tjerë thonë se e githa kjo është shumë edyshimtë pasi mendojnë se instagramin e sja nuk po e përdor ajo.

Madje, ata shprehen se dikush tjetër po publikon foto të këngëtares në rrjetet e saj sociale dhe ajo nuk është në dijeni për këtë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco