‘Je dhe nënë ti, po ske turp'? Aulona Musta ‘ironizon’ ndjekësit që e kritikuan për publikimin e fotove me bikini

‘Je dhe nënë ti, po ske turp'? Aulona Musta ‘ironizon’ ndjekësit që e kritikuan për publikimin e fotove me bikini

11:54, 31/07/2021
A+ Aa A-

Moderatoja e njohur për publikun, Aulona Musta njihet për format e saj perfeke trupore rezultat i stërvitjes së vazhdueshme dhe ushqyerjes së shëndetshme.

Ajo publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria e tanimë që kemi filluar edhe pushimet verore Aulona ka realizuar foto me bikini.

Teksa bie në sy trupi i tonifikur dhe muskujt, disa nga ndjeksit e saj nuk janë dakord që të publikojë imazhe të tilla.

Maje ata shpehen se është dhe nënë nuk duhet të publikojë të tilla fotosh.

Megithatë, modertoja ditën e sotme ka “ironizuar’ në një postim në Instagram të gjithë ata që nuk janë dakord me faktin e publikimit të fotografive të tilla.

Aulona ndau në Instagram një foto të këngëtares së famshme, Jennifer Lopez, në të cilën ajo shihej e veshur me bikini në ngjyrë të verdhë.

Duke pozuar nga jahti luksoz, aktorja që festoi 52-vjetorin e lindjes vetëm pak ditë më parë, shfaq linjat trupore seksi.

“Yttt, 52 vjeçe ti dhe mbete duke nxjerr prapanicën jashtë! Merr dhe këto poza imorale!

Je dhe nënë ti moj! Po s’ke pak turp? Po mbaje moj trupin për vete mos ta shohë bota se e turpërove fisin!

Çfarë do të thuash me këto foto? Hë moj fol! Përgjigju moj, ej mos më bëj mua si VIP ti mi ej, se vdiqët ça s’bëni për pak famë! Njerëz të pacipë!

Ktheje kokën moj ej, se me ty po flas! Kush e di çfarë mendon tani, është çeloze kjo! Uuu pika, çeloze unë për ty, ti maj jahtit, unë maj divanit për qejfin tim ene u bëkam unë çeloze për ty.

Më vjen turp nga gra imorale si ju! Jennifer Lopez”, shkroi Aulona.

Image

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco