Cimi ndahet nga Stela krejt papritur, ish-konkurentja: 'Ne nuk jemi më bashkë'!

Cimi ndahet nga Stela krejt papritur, ish-konkurentja: 'Ne nuk jemi më bashkë'!

11:19, 31/07/2021
A+ Aa A-

Stela dhe Çimi ishin dy nga sh-konkurrëntët e ;Përputhen” ë cilët vendosën të dilnin së bashku si çif nga porgrami.

Dyshja janë parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe në rrjetet e tyr esociale kurrë nuk mungonin fotot e përbashkëta.

Mirëpo, diçka ka nodhur mes të dyve dhe kanë vendosur që të ndahen pas disa mujash.

Ishte Stela ajo e cila e ka dhënë lajmin e ndarjes përmes disa posimeve në rrjetet sociale.

Ajo shkruan në një postim në “Instastory” se e ka marrë vesh për ndarjen kur ai ka hequr nga “Instagram”-i i tij fotot që kanë dalë bashkë.

Stela tregon se ka ndodhur papritur dhe pa asnjë komunikim.

“Mbas muajsh me radhë të insistimit të Çimit, u deklarova sepse mendova se ishte i sinqertë në ndjenjat e tij.

Papritur pa asnjë shkak dhe pas asnjë komunikim, ne nuk jemi më bashkë dhe këtë e mësova nga heqja e fotove në Instagram-in e tij. Ky ishte Çimi”, shkruan Stela në postimin e saj. 

Image

Image

Image

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco