Lajmi i fundit

Gjendet pas 6 ditësh pa jetë, minatori Muharrem Plaku, nën masivin e shembur

U tha se janë ndarë dhe fshinë fotot, ribashkohet çifti i showbizit shqiptar

U tha se janë ndarë dhe fshinë fotot, ribashkohet çifti i showbizit shqiptar

08:45, 31/07/2021
A+ Aa A-

Pak javë më parë u përfol se dy këngëtarët shumë të talentuar shqiptarë, Rita Haziri dhe Fidan Gashi janë ndarë.

Lajmet qarkulluan pas projektit të fundit të Fidanit me titull "S'jena mo".

Burime për "Prive", konfirmonin se çifti vërtet po përjetonin një krizë. Për më tepër ata hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe Rita fshiu të gjitha fotot me Fidanin.

Por sot pas një periudhe të heshtjes dhe paqartësive, ata janë ribashkuar dhe kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Kënga titullohet “T’kam për qefi” dhe ka ardhur si surprizë për fansat që e dinin çiftin të ndarë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco