Lajmi i fundit

LIVE/ Ish-kryeministri Sali Berisha drejt Fierit, mbështetësit e presin që në Lushnje

Fjoralba Ponari gjen sozinë e saj dhe të partnerit Franci

Fjoralba Ponari gjen sozinë e saj dhe të partnerit Franci

20:36, 26/07/2021
A+ Aa A-

Fjoralba Ponari para disa ditësh ka zbuluar që ka gjetur sozinë e saj dhe të partnerit, Francit.

Ajo publikoi në “InstaStory” një foto së bashku me partnerin e saj, krahas së cilit shihej një çift shumë i ngjashëm me atë Fjoralba-Franci.

Pas publikimit të fotove, Fjoralba ju kërkoi ndihmë ndjekësve të saj për të gjetur se cili ishte ky çift që ju ngjante kaq shumë.

“Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë, tani për kuriozitet më shumë”, shkroi Fjoralba krahas fotos.

Por, pas këtij postimi ajio nuk reagoi më dhe ndjekësit e kanë pyetur se çfarë ndodhi me sozinë e saj dhe të partnerit.

Fjoralba i ka zbuluar tashmë ato, madje ajo është shprehur se kanë komunikuar së bashku, por ata dëshirojnë të beten anonim.

“Nuk mundem ta zbuloj identitetin e tyre,  pasi kur bisedova me sozinë time, ishte në zgjedhjen e saj të mos ju bëheshin emrat publik!”, është përgjigjur Fjoralba.

 

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco