Tayna  publikon prapaskenat nga hiti i saj i cili pritet të dalë së shpejti

Tayna publikon prapaskenat nga hiti i saj i cili pritet të dalë së shpejti

19:44, 26/07/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur pë rpublikun Tayna mesa duket nu ka ndërmend të ndalet me publikimin e hiteve të reja.

Gjatë jë interviste në “Express Rozë” reperja bëri të ditur se do të publikojë së shpejti dy bashkëpunime të reja me titullin “Tequilla” dhe “Taka” .

Kjo e fundit duket se nuk do të vonojë dhe shumë, sepse videoklipi është thuajse gati.

Ditën e sotme Tayna ka ndarë në Instagram disa video të shkëputura nga videoklipi i këngës “Taka”.

Ajo shfaqet e rrethuar nga disa vajza bukuroshe, teksa në duar mban një flamur ku shkruhet: “P***y Power”.

Ndërkohë reperja nuk ka zbuluar ende asnjë detaj tjetër në lidhje me këtë projekt muzikor.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco