Vëmë bast se bluzë si kjo e Loredanës plot gurë të çmuar, nuk keni parë kurrë

Vëmë bast se bluzë si kjo e Loredanës plot gurë të çmuar, nuk keni parë kurrë

18:03, 26/07/2021
A+ Aa A-

Reperja e njohur për publikun, Loredana së fundmi ka bashkëpunuar me partnerin e saj Mozzik duke sjellë një album me këngë të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale dhe gjithmonë ndan me publikun foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka ndarë me fansat një fotografi të saj, ku pozonn përballë kamerës me një grim natyral dhe vëmendjen e mori bluza e rrallë e saj e mbuluar nga gurët e çmuar.

Bluza i theksonte linjat e tonifikuara dhe në fotografinë e publikuar ajo  e quan veten bashkëshorte, por asgjë më shumë.

 

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco