Lajmi i fundit

LIVE/ Nis ‘Foltorja...’ në Fier, flet Sali Berisha

Arjola Demiri mahnit ndjekësit me linjat trupore, pozon e veshur me bikini

Arjola Demiri mahnit ndjekësit me linjat trupore, pozon e veshur me bikini

17:20, 26/07/2021
A+ Aa A-

Arjola Demiri ka publikuar së fundmi në Instagram disa fotografi mjaft sensuale duke lënë të gjithë ndjekësit ‘gojëhapur’ sa i përket formave perfekte trupore.

Aktorja ka pozuar nga dhoma e hotelit ku po qëndron këto ditë pushimi të nxehta dhe duket më në formë se kurrë.

E veshur me një body në ngjyrë të zezë i cili i tregon çdo formë trupore dhe me flokët e gjata që i arrijnë deri te të pasmet, ajo ja ka dalë të duket mjaft provokuese.

Demiri ka treguar se fotot i ka shkrepur një nga mikeshat e saj, gazetarja Sara Kolami, duke zbuluar kështu edhe një nga personat me të cilët po i kalon pushimet.

 

Image

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco