‘Më mungon’, Sara habit me veprimin e fundit drejtuar Atdheut

‘Më mungon’, Sara habit me veprimin e fundit drejtuar Atdheut

17:08, 26/07/2021
A+ Aa A-

Sara dhe Atdheu janë dy nga ish-konkurrentët e "Përputhen" më të komentuar sa i përket lidhjes së tyre dhe ndarjeve të disa hershme.

I ftuar në emisionin “Pranga”, Atdheu ka rrëfyer se Sara ishte ajo që e ka lënë duke nënkuptuar se ende dëshironte një ribashkim me të.

“Sara kishte thënë në një intervistë, dje a pardje e pashë, që s’ka shanse më me Atdheun. Por jetës nuk i dihet i them Sarës. Sara më ka lënë, nuk e kam lënë unë atë. Kurrë mos thuaj kurrë”, -u shpreh ai.

Menjëherë pas deklaratës së tij, Sara ka postuar në Instastory një video ku shfaqet në Atdheun se shkruan se i mungon ai.

"Më mungon", shkruan Sara krah videos së vjetër nga koha kur ishin bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco