Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë/ Zbuloni emrin e veçantë

Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë/ Zbuloni emrin e veçantë

18:32, 25/07/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore Rovena Ibrahimi është bërë nënë e një djali për herë të parë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale ku shkruan: Sa shumë të kemi pritur bir, aq sa mezi numëronim minutat shpirti jonë… Më bëre nënë, edhe kjo është ndjesia më e bukur që kam përjetuar deri sot. Bekime paçi të gjithë.

Rovena Ibrahimi ka ndarë një foto të vogëlushit në maternitet.

Ajo tregon se djalin e ka quajtur Nathaniel, ‘Zoti dhuroi’.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Elda26/07/2021 08:23

Sa shume budallenj ka. I shkruan te birit ne FB kur i biri sa ka filluar te mesoje te marre fryme. FB eshte medium publik dhe kur publikon aty, je duke ju drejtuar publikut, o njeri.

Shto koment

Denonco