Kokë e këmbe e dashuruar, Jonida Vokshi ndan foto të pa publikuara me bashkëshortin

Kokë e këmbe e dashuruar, Jonida Vokshi ndan foto të pa publikuara me bashkëshortin

14:29, 25/07/2021
A+ Aa A-

Jonida Vokshi është një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, një partnere që gjithkush mund ta ëndërronte, e megjithatë ajo zgjodhi një djalë nga Kosova, me të cilin u dashurua kokë e këmbë.

Dyshja janë prindër të një vajze të quajtur Emi, dhe që në rrjetet e tyre sociale gjithmone “kryefjala” është pikërisht e vogla e tyre.

Para disa ditësh çifti mori pjesë në ceremoninë e ditëlindjes së Salsano Rrapit dhe Jonida ka ndarë me publikun shumë fotografi së bashku me Besnikun.

Ajo që na bie në sy është që Jonida vijon të ketë një pasion dhe dashuri të madhe për Besnikun sikur ditën e parë, pasion të cilin ajo nuk ka tentuar ta 'mbulojë' asnjëherë as në publik.

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco